HABER 8  ARALIK  2017

Ay, Eroğlu Giyim’de (Colin’s’) Düzenlenen Programa Katıldı

8 Aralık 2017 tarihinde Eroğlu Giyim (Colin’s) Aksaray tesislerinde gerçekleşen programa katıldık.

“Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği” kapsamında 2017 yılı içerisinde gerçekleşen ilave 12.000 istihdam hedefinin yakalanması, Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından sendikamızın örgütlü olduğu Aksaray/Eroğlu Giyim’de (Colin’s) bir programla açıklanarak kutlandı.

8 Aralık 2017 tarihinde Eroğlu Giyim (Colin’s) Aksaray tesislerinde gerçekleşen programa Türkiye Büyük Millet Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümmet Eroğlu, Genel Sekreterimiz Rafi AY,  Aksaray İl Başkanımız Celal Bozkıl, Eroğlu Giyim işyeri sendika baştemsilcimiz Süleyman Baltacı ile siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşu temsilciler, sivil toplum örgütü temsilcileri, Eroğlu Giyim Yöneticileri, işbaşı eğitim programı kapsamında işe başlayan işçiler katıldı.

Programda 250 kişilik işbaşı eğitim programı protokolü Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Eroğlu Giyim (Colin’s) arasında imzalandı. Çalışma Hayatında Milli Seferberlik kapsamında başarılı çalışmalarından dolayı AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz’e işçiler tarafından plaket verildi. Protokol üyeleri ile birlikte istihdamda yüzde 100 artışla 12.000 hedefinin yakalanması münasebeti ile işçilerle birlikte yaş pasta kesildi.

FOTOĞRAFLAR